Ettevõtte tutvustus

Gersen OÜ on 2003 aastal loodud Gersen OÜ kontorettevõte, mille eesmärk on pakkuda oma klientidele asjatundlikku ning kõrgel tasemel elektri-, automaatika- ja tuleohutuspaigaldiste projekteerimise, ehitamise ja hooldusteenust.
Gersen OÜ missiooniks on tagada kindlat, usaldusväärset, efektiivset ja põhjendatud hinnaga toodet ning orienteeruda klientide vajadustele ja ootustele operatiivselt.

Hoolimata ettevõtte noorest east omavad ettevõtte töötajad pikaajalist tööalast kokkupuudet tuleohutusvaldkonna ning elektri- ja automaatikasüsteemidega ning on oma senises tegevuses saavutanud nii klientide kui ka päästetöötajate tunnustuse.

Gersen OÜ on registreeritud Majandustegevuse registris ja omab õigust projekteerida, ehitada ja hooldada valvesignalisatsiooni-, tulekahjusignalisatsiooni- ja nõrkvoolusüsteeme ning ehitada ning hooldada elektri-, sprinkler-, vahtkustutus- ja automaatikasüsteeme.

Meie klientide hulka kuuluvad Alexela Sillamäe terminal, Vene Kultuurikeskus, AS Flora, Sonefic OÜ, Rakvere lihakombinaat, Alexela Paldiski terminal, Baltic Steel Center OÜ, Tarrest Ehitus OÜ, AS Norma, SEB Pank jne.

Käesolevaks hetkeks on Gersen OÜ teinud piisavalt investeeringuid vajalikesse põhivahenditesse, mis võimaldavad edukalt täita ettevõtte põhitegevusega seotud ülesandeid.