Laadur-ekskavaator

GERSEN OÜ pakub oma klientidele laadur-ekskavaatoriga väiksemahulisi töid Harjumaal ning Tallinnas tellimislepingu alusel. Teie kasutusse anname koos juhiga Laadur-ekskavaator Komatsu WS93SE.

 

Tööaja alguseks märgitakse aeg, millal laadur-ekskavaator lahkub baasist ning lõpeb samuti baasis. Täpsemate lepingu tingimustega saate tutvuda tellimislepingut lugedes, mille saab alla laadida siit: Tellimisleping PDF vormingus.

Tellimiseks helistage numbril (+372) 501 8964  või   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. '; document.write(''); document.write(addy_text48367); document.write('<\/a>'); //-->\n See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TEENUSED

  • Kaevetööd - kraavid, veetrassid, kanalisatsioonitrassid ning elektrikaabli trassid.
  • Laadimistööd - pinnase ümberladustamine.
  • Lammutustööd- väiksemad hooned ja rajatised.
  • Lumekoristus - parklad, hoovid ja sissesõiduteed.

HINNAD ON LÄBIRÄÄGITAVAD SÕLTUVALT TÖÖ ISELOOMUST JA PIKKUSEST

  • Baashind : 34 EUR tund  ( Kaevekopp, kaablikopp, laadur)

* Minimaalseks tööajaks arvestatakse tööpäeviti 1 tund  ning väljaspool tööaega, nädalavahetusel ja riiklikel pühadel 2 tundi.

* tööaega arvestatakse 15 minutise täpsusega

* Kõikidele hinnakirjas väljatoodud hindadele lisandub käibemaks 20%

* Kui masin jääb tellitud objektile, siis tellija peab masinale organiseerima valve ja masina operaatori tööpäeva lõppedes baasi ning alguses objektile toimetama.